Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

Rezervuj si jazykový kurz angličtiny na Malte a uži si detailnú prehliadku Valletty ZADARMO!

Valletta je hlavným mestom Malty a je klasifikovaná v zozname kultúrneho a historického dedičstva UNESCO.

Klienti, ktorí si zarezervujú akokoľvek dlhý jazykový kurz angličtiny na Malte cez školu EC Malta, dostanú zadarmo poldennú alebo nočnú exkurziu Valletty.

Aké podmienky musím splniť, aby som získal/a exkurziu Valletty zdarma?
  • rezervuj si akýkoľvek dlhý kurz angličtiny na Malte
  • vyber si kurz angličtiny z ponuky kurzov školy EC Malta
  • pošli nám rezerváciu kurzu do 10.12.2017
  • jazykový kurz musí skončiť do 29.12.2017

Jazyková škola EC Malta je situovaná v St. Julian's, v zábavnom turistickom centre, vybudovaného v malom zálive a blízko k zábavnej štvrti ostrova.

Valletta je hlavným mestom Malty a je klasifikovaná v zozname kultúrneho a historického dedičstva UNESCO. Toto opevnené mesto je známe už od 16. storočia, kedy ho založili rytieri rádu sv. Jána. Je známa pre prvé príklady barokovej architektúry, krásnym záhradám s výhľadom na prístav alebo mesto a umeleckým veľdielam.

Opis výletu
Táto exkurzia Vás zavedie do Upper Barraka Gardens, aby ste si vychutnali panoramatický výhľad na prístav (Grand Harbour) – najväčší prírodný prístav v celom Stredozemnom mori. Ďalej sa vydáte ku katedrále sv. Jána a prejdete okolo Grandmasters' Palace a obnovené námestie St. George’s Square. Denné výlety Vám ukážu Malta Experience - audiovizuálnu show, ktorá privádza späť k životu maltskú históriu. Nočné výlety Vám zas ukážu nádherné svetlá a výhľady na hladinu mora.

Prosím, pamätajte, že táto ponuka je platná v čase uverejnenia, je obmedzená počtom registrovaných a môže byť kedykoľvek zrušená. Platí len pre nové rezervácie.

Kontaktujte nás pre viac informácii.