Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí pre dospelých

Dôležité informácie o jazykových kurzoch v zahraničí

Jazykový pobyt pre dospelých v zahraničí, študentiTyp a intenzita jazykového kurzu
Vstupné testy
Ubytovanie
Voľný čas
Doprava
Poistenie
Víza
Prihláška
Kontaktujte nás

Prečo jazykový pobyt v zahraničí?

Jazykový pobyt v zahraničí je úžasná životná skúsenosť a investícia do vzdelania, ktorá sa Vám v živote určite vráti niekoľkonásobne.

Jazykový pobyt pre dospelých v zahraničí, exkurziaByť ďaleko od svojich povinností a venovať sa naplno štúdiu cudzieho jazyka, používať cudzí jazyk nielen v škole, ale aj v každodenných situáciách a v rámci voľnočasových aktivít, ktoré Vám jazyková škola ponúka – to je jazykový pobyt v zahraničí. Navyše máte jedinečnú príležitosť oddýchnuť si, zabaviť sa, spoznať nových ľudí a získať kontakty z celého sveta, okúsiť kultúru a zvyky iných krajín. Jazykové kurzy v zahraničí pre dospelých sú určené záujemcom vo veku od 16 rokov. Dĺžku Vášho jazykového pobytu si vyberáte sami, ponúkame jazykové pobyty už od 1 týždňa.

Typ a intenzita jazykového kurzu

Medzinárodná Jazyková Agentúra spolupracuje s vybranými jazykovými školami v zahraničí po celom svete, ktoré ponúkajú jazykové kurzy všeobecné, obchodné, odborné, kurzy so špeciálnym zameraním, one-to-one kurzy, kombinované kurzy, letné kurzy alebo kurzy pripravujúce na medzinárodne uznávané jazykové skúšky.

Je len na Vás akú intenzitu kurzu si zvolíte. Jazykový pobyt pre dospelých v zahraničí, jazyková škola
Máte na výber:
Štandardné kurzy - 15 až 28 lekcií týždenne alebo menej
Intenzívne kurzy – 28 až 35 lekcií týždenne
Super intenzívne kurzy – 35 lekcií a viac týždenne

Ako to celé prebieha?

Každý jazykový kurz začína vstupnými testami, ktoré sa realizujú buď pred príchodom do jazykovej školy (on-line) alebo v prvý deň nástupu do školy.
Podľa výsledkov úrovňového testu, ktorý sa vypĺňa bez slovníka, Vás jazyková škola začlení do správnej jazykovej skupiny, čiže do skupiny podľa Vašej aktuálnej jazykovej úrovne. Nemôže sa teda stať, že budete v skupine s vyššou alebo nižšou jazykovou úrovňou ako ste Vy.

Medzinárodné prostredie a výučba cudzieho jazyka

Jazykový pobyt pre dospelých v zahraničí, študentiŠtudenti z celého sveta, kvalifikovaní lektori a medzinárodné prostredie poskytujú ideálne podmienky pre výučbu cudzieho jazyka a získavanie celoživotných skúsenosti. Všetci dobré vieme, že dôkladná znalosť cudzieho jazyka a medzinárodná skúsenosť sú pre ďalšie štúdium a následné pracovné zaradenie, či kariérny postup veľmi dôležité.

Typy ubytovania

Zabezpečíme pre Vás ubytovanie podľa Vašich požiadaviek v hostiteľskej rodine, v zdieľaných alebo extra komfortných apartmánoch, hoteli alebo v rezidencii.

Jazykový pobyt pre dospelých v zahraničí, ubytovanie v rodineUbytovanie v rodine je ideálny spôsob ako maximalizovať svoje vzdelávacie skúsenosti, spoznať životný štýl a kultúru cudzej krajiny. Výber rodín je starostlivý, pretože je dôležité, aby sa študent v zahraničí cítil dobre a spokojne. Rodina tiež poskytuje základnú starostlivosť a podporu študentovi počas jeho pobytu v zahraničí. Rodina prijíma študenta ako člena rodiny. Môžete si vybrať jednolôžko alebo dvojlôžko, dokonca aj typ stravovania. Pri niektorých typoch je možnosť tzv. nadštandardného ubytovania, poskytujúce väčší komfort a nezávislosť - samostatný vchod, vlastná kúpeľňa, WC a pod.

Jazykový pobyt pre dospelých v zahraničí, ubytovanie v apartmáneZdieľané apartmány
s vlastným stravovaním je najlepšia voľba pre nákladovo efektívne, nezávislé ubytovanie. Máte súkromie a možnosť uvariť si vlastné jedlo a zároveň sa tešiť v spoločnosti ďalších študentov z rôznych krajín. Možnosť výberu vlastnej izby, zdieľanej s iným študentom alebo viacerými študentami, pričom kuchyňu a sociálne zariadenie zdieľate s ostatnými ubytovanými v apartmáne. Pri extra komfortných apartmánoch je možnosť zabezpečiť vlastné sociálne zariadenie a pod.

Ubytovanie v hoteli využívajú väčšinou pracovne vyťažení ľudia, ktorí si chcú pri svojom jazykovom pobyte dopriať komfort.

Jazykový kurz spojený s ubytovaním v rezidencii je ideálna voľba pre tých, ktorí chcú stráviť, čo najviac času so svojimi spolužiakmi. Ubytovanie v rezidencii je typickým študentským prostredím a príležitosťou získať nové priateľstvá a mať skvelé zážitky. Sú vhodné hlavne pre mládež.

Voľný čas

Vo svojom voľnom čase sa určite nebudete nudiť. Je len na Vás, či ho využijete na relax, zábavu, prípadne sa zapojíte do mimoškolských aktivít, výletov a exkurzií, ktoré ponúka každá jazyková škola v zahraničí. Na výber máte rôzne športové či kultúrne aktivity.

Doprava

Cieľom Medzinárodnej Jazykovej Agentúry je poskytnúť Vám komplexné služby vrátane zabezpečenia dopravy a transferu v krajine Vášho jazykového pobytu. Zabezpečíme pre Vás podľa želania leteckú, autobusovú alebo vlakovú dopravu, pričom sa snažíme vybrať vždy cenovo najvýhodnejší, ale aj najpohodlnejší spôsob dopravy.

Jazykový pobyt pre dospelých v zahraničí, exkurziaDo niektorých svetových metropol možno využiť lety za veľmi výhodné ceny. Navrhneme Vám niekoľko alternatív dopravy a Vy sa môžete rozhodnúť, ktorá je pre Vás najprijateľnejšia. Ceny leteniek sledujeme, aby sme pre Vás zabezpečili cenovo dostupnú letenku. Na Vaše želanie pre Vás zabezpečíme transfer, ktorý Vás po prílete na letisko odvezie na miesto ubytovania a po ukončení pobytu z miesta ubytovania späť na letisko.

Poistenie

Pri poistení jazykových pobytov do zahraničia naša spoločnosť dlhodobo spolupracuje s poisťovňou UNION. Bližšie informácie Vám poskytneme na požiadanie.

Víza

Radi Vám pomôžeme pri vybavovaní víz do zahraničia a kompletizácií dokumentov pre ich vybavenie.

Medzinárodná Jazyková Agentúra je stále s Vami

  • Na základe Vašich požiadaviek a predstáv o jazykovom pobyte Vám radi poskytneme poradenstvo a komplexné informácie pre výber vhodného jazykového kurzu pre Vás
  • Radi pre Vás pripravíme cenové ponuky na jazykový pobyt v zahraničí a detailnú kalkuláciu nákladov.
  • Podľa Vašich požiadaviek Vám vybavíme ubytovanie pre Váš jazykový pobyt.
  • Po konzultácii s Vami, pre Vás zabezpečíme dopravu do miesta jazykového pobytu, ako aj transfer z/na letisko.
  • Vybavíme Vám komplexné poistenie v poisťovni Union.
  • Radi Vám pomôžeme pri vybavovaní víz, potrebných pre jazykový pobyt do niektorých krajín.
  • Pred tým ako vycestujete na jazykový kurz do zahraničia pre Vás pripravíme „Informačný balíček“, kde budete mať všetky dôležité informácie o škole, doprave, ubytovaní, dôležité kontaktné telefónne čísla a ďalšie dôležité informácie, o ktorých je dôležité vedieť pred odchodom do zahraničia na Váš jazykový pobyt.
Jazykový pobyt pre dospelých v zahraničí, študentiNašim cieľom je, aby ste si splnili svoj sen a prebehlo všetko podľa Vašich najhlbších očakávaní. Želáme Vám krásny jazykový pobyt v zahraničí!
Napíšte nám.
Teší sa na Vás kolektív MJA.