Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

JAZYKOVÉ KURZY A POBYTY - ANGLICKO

Jazykový pobyt Anglicko, Londýn

Jazykový pobyt Anglicko - Londýn, spokojná študentkaV Londýne je stále čo robiť...
Jazykový pobyt v zahraničí v centre Londýna v Anglicku je ideálnym miestom pre výučbu angličtiny a kultúrne vyžitie študentov. Študenti si môžu vychutnať pôžitok z galérií, kín, divadiel, obchodov a reštaurácií v Londýne. Počas zdokonaľovania sa v angličtine, budete súčasťou energickej medzinárodnej študentskej komunity.
Jazykový pobyt Anglicko, Londýn - viac info...
 

Jazykový pobyt Anglicko, Bournemouth

Jazykový pobyt pre dospelých Anglicko, Bournemouth, moreNajkrajšie pláže v Anglicku...
Kvalitný jazykový kurz angličtiny, ochotný personál, nádherné prostredie, úžasné pláže, bohatý spoločenský život a dostatočné športové vyžitie. Práve pre tieto prívlastky je štúdium angličtiny v Bournemouth Anglicko vyhľadávané študentami z rôznych kútov sveta. Zažite svoj jazykovy pobyt práve v Bournemouth vo Veľkej Británii.
 
Jazykový pobyt Anglicko, Bournemouth - viac info...
 

Jazykový pobyt Anglicko, Worthing

Jazykový pobyt pre dospelých Worthing, výlet na pobrežieNádhera na Britskom Atlantiku...
Prihláste sa na jazykový pobyt v Anglicku v atraktívnom prímorskom meste Worthing. Zdokonaľujte sa v anglickom jazyku na juhovýchodnom pobreží Veľkej Británie. Jazyková škola ponúka bohatý mimoškolský program, ktorý sa mení každý týždeň a zahŕňa návštevy a exkurzie do Londýna, Brightonu a Škótska.

Jazykový pobyt Anglicko, Worthing - viac info...
 

Jazykový pobyt Anglicko, Brighton

Brighton – najznámejšie letovisko

Jazykový pobyt v Anglicku v meste Brighton poskytuje veľa aktivít  počas celého roka. Brighton sa náchádza na pobreží a svojím pôvabom si zaslúžilo titul letoviska pre domácich i zahraničných turistov.
Jazykový pobyt Anglicko, Brighton - viac info...
 

Jazykový pobyt Anglicko, Oxford

Jazykové pobyty pre dospelých Oxford, univerzitné mestoNasledujte slávne kroky...
Jazykové kurzy angličtiny v Oxforde sú ideálne pre študentov, ktorým je blízka atmosféra univerzitného mesta. Študujte angličtinu v nezameniteľnej školskej budove s moderným vybavením. Tešte sa z pestrého školského prostredia. Zamestnanci jazykovej školy Vám umožnia vidieť to najlepšie z Oxfordu. Počas svojho jazykového pobytu sa budete cítiť, že ste súčasťou tohto historického mesta.
Jazykový pobyt Anglicko, Oxford - viac info...
 

Jazykový pobyt Anglicko, Cambridge


Historické univerzitné mestečko
 
Štúdium angličtiny vo fascinujúcom univerzitnom meste s energickou študentskou populáciou. Ideálne miesto pre prípravu na Cambridge exams alebo pre intenzívne štúdium. Strávte svoj voľný čas preskúmaním historických univerzít, plavbou po rieke Cam alebo navštívte slávne múzea a galérie.

Jazykový pobyt Anglicko, Cambridge - viac info...
 

Jazykový pobyt Anglicko, Manchester


Hlavné mesto severu
 
Manchester je zvučné a vzrušujúce severné mesto s troma univerzitami a dvoma Premier league futbalovými tímami. Vynikajúce dopravné linky spájajú Manchester s metropolami celého sveta. Študujte v našej dobre zariadenej, centrálne lokalizovanej škole.
 
Jazykový pobyt Anglicko, Manchester - viac info...
 

Jazykový pobyt Anglicko, Southampton

Mesto legendárnej lode Titanic
 
Mesto Southampton je svetovo preslávený prístav, ktorý sa nachádza na južnom pobreží Anglicka. V roku 1912 vyplávala na svoju prvú a jedinú plavbu svetoznáma loď Titanic.
Jazykový pobyt Anglicko, Southampton - viac info...
 

Jazykový pobyt Anglicko, Bath


Zažite atmosféru Ríma v kúpeľnom meste
!

Bath je Svetové dedičné mesto priťahujúce návštevníkov z celého sveta. Ponúka rímske kúpele, kúpeľné opátstvo z 15. storočia, obchody a reštaurácie vzdialené pár minút pešo. Pravidelné školské exkurzie návštevujú londýnsky Stonehenge, Oxford a Cardiff.

Jazykový pobyt Anglicko, Bath - viac info...
 

Jazykový pobyt Anglicko, Salisbury


Stredoveké anglické čaro
 
Salisbury je priateľské mesto ponúkajúce veľké množstvo atrakcií a aktivít. Naša obdivuhodná školská budova ponúka úžasné výhľady naprieč mestom. Objavte mestské historické skvosty a čarovnú okolitú krajinu
Jazykový pobyt Anglicko, Salisbury - viac info...
 

Jazykový pobyt Anglicko, Torquay


Š
tudujte na anglickej riviére!

Torquay je jedno z anglicky najpopulárnejších turistických miest s uvoľňujúcou a priateľskou atmosférou. Študujte vo veselom prostredí na učenie s fantastickým podnebím . Navštívte rozkošné miestne obchody a reštaurácie .


Jazykový pobyt Anglicko, Torquay - viac info...
 

Jazykový pobyt Anglicko, Bury St Edmunds

Jazykový pobyt Bury St Edmunds v Anglicku, študentiŠtudujte v bezpečnom prostredí...
Prihláste sa na kvalitný jazykový kurz angličtiny na južnom pobreží Anglicka, v historickom mestečku Bury St Edmunds. Vychutnajte si počas svojho jazykového pobytu v Anglicku históriu tohto mesta, relax v krásnych záhradách, výhľad na katedrálu. Bury St Edmunds je krásne, tradičné, anglické trhové mestečko.
Jazykový pobyt Anglicko, Bury St Edmunds - viac info...