Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

JAZYKOVÉ KURZY A POBYTY - FRANCÚZSKO

Jazykový pobyt Francúzsko, Paríž

Jazykový pobyt pre dospelých Paríž, exkurzia„la ville lumiere"
Jazyková škola v centre Paríža ponúka jazykové kurzy francúzskeho jazyka po celý rok. Škola ponúka ideálne podmienky pre výučbu francúzskeho jazyka, ako aj objavovanie francúzskej kultúry a života v Paríži. Vychutnajte si jazykový pobyt v Paríží, v meste, ktoré nikdy nespí.

Jazykový pobyt Francúzsko, Paríž - viac info...
 

Jazykový pobyt Francúzsko, Antibes


Šperk na francúzskej rivére...
Škola je rozdelená do dvoch budov. Jedna časť je vidiecka obklopená kvetinovými záhradami a nachádzajúca sa v tichom prostredí len niekoľko minút pešo od pláží a centra mesta. Druhá budova sa nachádza v srdci pešej zóny, ďalej od hluku len 30 metrov od prístavu. Obe budovy poskytujú svetlé triedy, spoločenskú miestnosť, najnovšie technológie a všetky študijné materiály.

Jazykový pobyt Francúzsko, Antibes - viac info...
 

Jazykový pobyt Francúzsko, Bordeaux

Mesto umenia a nádhery...

Škola sa nachádza vo veľmi dobre známej historickej štvrti Les Chatrons na brehoch rieky Garonne. Na prístavnej hrádzi sú zmodernizované obchody, kaviarne a reštaurácie. Študenti majú k dispozícii najnovšiu technológiu a naozajstný komfort pre štúdium spájajúci modernosť a tradíciu.

Jazykový pobyt Francúzsko, Bordeaux - viac info...
 

Jazykový pobyt Francúzsko, Montpellier

Francúzština s nádychom stredozemia

Škola sa nachádza priamo v srdci historického mesta Montpellier v budove z 19. storočia s výhľadom na slávnu Place de la Comédie – hlavné námestie Montpellier, na ktorom sú slnečné kaviarne a význačná opera. Škola ponúka knižnicu s výberom francúzskej literatúry, novín a časopisov. V škole je voľný prístup na Internet.

Jazykový pobyt Francúzsko, Montpellier - viac info...
 

Jazykový pobyt Francúzsko, Tours

Kolíska francúzskeho jazyka

Škola je situovaná v centre Tours, na slávnom Place Plumereau, veľmi rušnom prostredí obklopenom domami z 15 storočia. V okolí sú bary a reštaurácie. Škola sa môže pochváliť svetlými triedami a excelentným vybavením. Škola má videotriedu, knižnicu, jazykové laboratórium a počítačovú miestnosť s voľným prístupom na Internet.

Jazykový pobyt Francúzsko, Tours - viac info...