Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

JAZYKOVÉ KURZY A POBYTY - KANADA

Jazykový pobyt Kanada, Montreal


Elegantné mesto...
 
Montreal je svetovo najväčšie dvojjazyčné mesto. Je bohaté na európsky šarm. Ponúka unikátny mix anglickej a francúzskej kultúry. Mesto je dobre známe vďaka umeniu, filmu, strave a móde.Jazykový pobyt Kanada, Montreal - viac info...
 

Jazykový pobyt Kanada, Calgary


Duša malej obce...
 
Calgary je známe pre jeho osobitnú západnú kultúru, pohostinnosť a priateľských ľudí. Mesto je obklopené veľkolepou scenériou Rocky Mountains. Je to typ krajiny s množstvom rýh, vytvorených pri striedaní období sucha s dažďom a s nekonečnými prériami.Jazykový pobyt Kanada, Calgary - viac info...
 

Jazykový pobyt Kanada, Toronto


Bájne pobrežné mesto...
 
Toronto má svetovo slávne kultúrne atrakcie a niekoľko kanadských najprofesionálnejších športových tímov. PLI má 20 ročné skúsenosti vo vyučovaní angličtiny pre dospelých z celého sveta. PLI Toronto je lokalizované v srdci mesta, niekoľko blokov od jazera Ontario a slávneho Harbourfront.

Jazykový pobyt Kanada, Toronto - viac info...
 

Jazykový pobyt Kanada, Vancouver


Študujte na kanadskom pobreží...
 
Študujte v prekrásnom meste medzi Severným pobrežným hôr a Tichým oceánom. Naša škola priťahuje znamenitý mix rozličných národností a ponúka kompletné ponorenie do anglického jazyka.

Jazykový pobyt Kanada, Vancouver - viac info...
 

Jazykový pobyt Kanada, Kelowna

Jazykovy pobyt pre dospelých v Kelowni - IGK 1 - spokojní študentiKrása v srdci Kanady...
Jazyková škola v Kelowni ponúka priateľské a vzrušujúce miesto pre vzdelávanie sa v anglickom jazyku. Medzinárodná atmosféra: študenti z Európy a Ázie, jedinečný mix kultúr, škola plná života a profesionálni lektori vo Vás zanechajú nezabudnuteľné spomienky z Vášho jazykového pobytu v Kanade a vyššu úroveň anglického jazyka.

Jazykový pobyt Kanada, Kelowna - viac info...