Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

JAZYKOVÉ KURZY A POBYTY - KOSTARIKA

Playa Jacó


Najlepšie pohostinstvo na svete!
 
Playa Jacó, lokalizované na centrálnom tichomorskom pobreží Kostariky, je slávne pre jeho hriešne vlny a veľkolepé surfovanie. Využite všetky vodné športy, ktoré ostrov ponúka. Je to len 1,5 hodiny z medzinárodného letiska San José.Playa Jacó - viac info...
 

Monteverde


Raj pre milovníkov orchideí!
 
Monteverde znamená „zelená hora“. Toto magické študijné centrum vzniklo v dažďovom pralese na kostarických centrálnych vysočinách, vo výške 4700 stôp. Je jedným z najúžastnejších útočísk na svete.
Monteverde - viac info...
 

Heredia


Veľkomestský život s komfortom malého mestečka
 
Heredia, obklopené vysokými sopkami, je populárna destinácia pre študentov, ktorí chcú ujsť z veľkomestského života a dozvedieť sa viac o kultúre Kostariky bývaním v typických „tico“ mestách.Heredia - viac info...
 

Flamingo Beach


Nadšenie k udržaniu divokého života
 
Playa Flamingo je položené na tichomorskom pobreží Kostariky v provincii Guanacaste. Je to raj sviežeho rastlinstva a kryštálovo čistej vody. Flamingo Beach je perfektné miesto pre študentov, ktorí si vedia užívať relaxujúce plážové uvoľnenie spojené so zdokonaľovaním španielčiny.


Flamingo Beach - viac info...
 

Coronado


Vitajte v raji!
 
Cestujte len 10 km severne od San José a natrafíte na Coronado. Toto okúzľujúce mesto leží na južnom konci Národného parku Braulio Carrillo. Je to vidiecky región plný kávových plantáží, mliečnych fariem a hmlistých hôr perfektne sa hodiacich na pešiu turistiku a extrémnu cyklistiku.


Coronado - viac info...