Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

JAZYKOVÉ KURZY A POBYTY - MALTA

Jazykový pobyt Malta, Sliema

Jazyková pobyt pre dospelých, Malta - Sliema, študentiKurzy angličtiny na slnečnej Malte...
Akýkoľvek dôvod máte na štúdium angličtiny, jazykový pobyt  na Malte v Slieme Vám ponúka jedinečný zážitok. Vyberieme pre Vás kvalitnú jazykovú školu na Malte. Jazykové školy, s ktorými spolupracujeme to sú niekoľkoročné skúsenosti, kvalifikovaní lektori a dynamický kolektív, ktorý sa o Vás postará od začiatku až po koniec Vášho jazykového kurzu na Malte.

Jazykový pobyt Malta, Sliema - viac info...
 

Jazykový pobyt Malta, St. Julian´s

Jazykový pobyt Malta, St. Julians, voľný časZábavné prostredie v St. Julian´s...

Kvalitný jazykový kurz angličtiny, priateľský personál, zábavné prostredie, bohatý spoločenský život, relax a dostatočné športové vyžitie. Práve pre tieto prívlastky je štúdium angličtiny na Malte v St. Julian´s vyhľadávané študentami z rôznych krajín. Vychutnajte si svoj jazykový pobyt práve v meste St. Julian´s.

Jazykový pobyt Malta, St. Julian´s  - viac info...
 

Jazykový pobyt Malta, Valetta

Jazykový pobyt pre dospelých Valetta, študentiVáš stred pre štúdium angličtiny...

Vyberte si flexibilnú jazykovú školu, ktorá ponúka úžasný jazykový pobyt pre výuku anglického jazyka na Malte. Jazykový pobyt na Malte, to sú najnovšie študijné materiály, audio – vizuálne vybavenie a moderný jazykový software. Užite si jedinečný jazykový pobyt v hlavnom meste Malty - Valetta.

Jazykový pobyt Malta, Valetta - viac info...
 

Jazykový pobyt Malta, Gozo


Jazykový pobyt pre dospelých Gozo, voľný časAngličtina a čaro Stredomoria...

Precvičte si Vaše jazykové schopnosti v angličtine na jazykovom pobyte na sesterskom ostrove Malta Gozo. Je to pôvabné letné centrum pre študentov z celého sveta. Malta má úchvatnú históriu, krásne pláže a bohatý životný štýl.
Jazykový pobyt Malta, Gozo - viac info...
 

Jazykový pobyt Malta, Gzira

Jazykový pobyt Malta, Gzira - študenti vo voľnom časeAngličtina a bohaté športové vyžitie...

Prihláste sa na jazykový pobyt na Malte a zdokonaľte sa v anglickom jazyku. Doprajte si veľa zábavy, športu, slnka, relaxu a vychutnajte si krásy, ktoré Mata ponúka. Jazykové školy dokonca ponúkajú jazykové kurzy angličtiny spojené s kurzom potápania, jachtingu, či tenisu.
Jazykový pobyt Malta, Gzira - viac info...