Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

JAZYKOVÝ KURZY A POBYTY - MEXIKO

Puerto Vallarta


Destinácia prírodnej krásy

 
Puerto Vallarta má všetko, od hôr a tropických džunglí, až po pláže a vodopády. Nachádza sa v strede západného Mexika. Prístavné mesto má okolo 300 000 obyvateľov. Mesto Puerto Vallarta sa môže tešiť z 300 slnečných dní ročne. Mesto sa stalo veľmi populárnou destináciou pre turistov.


Puerto Vallarta - viac info...
 

Playa del Carmen


Objavte božské čaro mesta
 
Playa del Carmen je jednoducho známe ako „Playa“. Táto karibská obec sa nachádza na Mayskej riviére. Počet obyvateľov rapídne narastá a zvyšuje sa jeho popularita turistického mesta.
 
 
 

Playa del Carmen - viac info...
 

Oaxaca


Bohatá história a gastronómia
 
Mesto Oaxaca je umiestnené v údolí Mexika. Je chránené organizáciou UNESCO ako svetové kultúrne dedičstvo pre jeho španielske koloniálne budovy . Neďaleko sa nachádza archeologické centrum Monte Albán. Oaxaca je hlavným mestom štátu Oaxaca. Má pól milióna obyvateľov.


Oaxaca - viac info...
 

Guanajuato


Najkrajšie mesto na zemi
 
Guanajuato sa nachádza v centre Mexika. Je to malebné, tiché univerzitné mesto. Hlavné mesto štátu Guanajuato je chránené organizáciou UNESCO ako svetové dedičstvo. Je vzdialené len 30 minút od medzinárodného letiska. Ponúka jednoduchý prístup k cestovaniu po celom Mexiku.


Guanajuato - viac info...