Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

JAZYKOVÉ KURZY A POBYTY - TALIANSKO

Jazykový pobyt Taliansko, Rím

Jazykový pobyt pre dospelých Rím, študentiNajväčšie múzeum pod šírim nebom...

Učte sa taliančinu v hlavnom meste Talianska v Ríme. Počas Vášho jazykového pobytu v Ríme si vychutnáte množstvo fascinujúcich historických pamiatok, ktoré z tohto mesta robia najväčšie múzeum pod šírim nebom. Rím však nie je len o histórii, ale aj o kvalitných reštauráciách, vynikajúcej kuchyni, závabe..


Jazykový pobyt Taliansko, Rím - viac info...
 

Jazykový pobyt Taliansko, Miláno

Jazykové pobyty pre dospelých v Miláne, katedrálaKurzy taliančiny v meste módy...

Zaregistrujte sa na jazykový kurz talianského jazyka v Miláne - najmódnejšom meste Talianska. Opera, salsa, tanec, divadlá, nočné kluby, reštaurácie a bary sa postarajú, aby bol Váš jazykový pobyt v Taliansku neopakovateľným zážitkom. Miláno je životný štýl, kultúra a zábava.
Jazykový pobyt Taliansko, Miláno - viac info...
 

Jazykový pobyt Taliansko, Florencia

Jazykovy pobyt vo Florencii pre dospelých - študentiHlavné mesto umenia...

Florencia je ideálne miesto pre Váš jazykový kurz taliančiny. Počas svojho jazykového pobytu vo Florencii preskúmajte nekonečné množstvo atrakcií, múzeí, butikov alebo jednoducho obdivujte úžasnú architektúru tohto úžasného mesta. Jazyková škola ponúka celý rad jazykových kurzov taliančiny.
Jazykový pobyt Taliansko, Florencia - viac info...
 

Jazykový pobyt Taliansko, Siena


Taliančina v srdci Toskánska...
 
Položené v kolíske hôr, v srdci Toskánska. Siena je mesto vášnivé a pozoruhodné. Pýši sa umeleckým dedičstvom. Siena je ideálne miesto na ponorenia sa do kultúry, umenia, histórie a kuchyne Talianska.Jazykový pobyt Taliansko, Siena - viac info...