Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

JAZYKOVÉ KURZY A POBYTY - USA

Jazykový pobyt USA, New York Empire State

Jazykový pobyt pre dospelých v USA, New York, Empire State BuildingJazykový pobyt v USA v Empire State...

Kvalitný jazykový kurz angličtiny v USA. Jazykový pobyt v USA, v New Yorku v  prestížnej medzinárodnej jazykovej organizácii, moderné vyučovacie metódy. To je jazykový kurz anglického jazyka v USA, vo svetoznámej budove v centre New Yorku s nádhernými výhľadmi. Splňte si svoj americký sen a vyberte si pre svoj jazykový pobyt v USA v zahraničí práve v meste New York.
Jazykový pobyt USA, New York Empire State - viac info...
 

Jazykový pobyt USA, New York Midtown


Jazykový pobyt pre dospelých New York, jazykové kurzyAkčný stred Ameriky...


Jazykové kurzy angličtiny v USA,  v srdci Manhattanu sú ideálne pre študentov, ktorí chú byť medzi populárnymi atrakciami Central Park a Times Square. Vychutnajte si počas jazykového pobytu v USA, v strede rušného New Yorku oázu pokoja Central Park. Anglický jazyk si budete môcť precvičovať pri každodenných situáciách.
Jazykový pobyt USA, New York Midtown - viac info...
 

Jazykový pobyt USA, Los Angeles


Jazykový pobyt pre dospelých v USA, Los Angeles, študentiŠtúdium angličtiny v meste anjelov...

Jazykový pobyt v L.A. znamená kvalitný jazykový kurz angličtiny v dobre zariadenej jazykovej škole. Užite si nekončiace Los Angeles aktrakcie - Getty Center, Universal Studios, Holyvood a Beverly Hills. Vychutnajte si plážové počasie južnej Kalifornie počas celého roka.
Jazykový pobyt USA, Los Angeles - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Boston

Jazykový pobyt v Bostone, USA,  študenti vo voľnom časeCentrum amerického vzdelávania...

Prihláste sa na jazykový pobyt v USA, v Bostone v meste, ktoré sa považuje za centrum amerického vzdelávania. Štúdium angličtiny v USA nie je len o jazykovom kurze. Prechádzajte sa po slávnej bostonskej Freedom Trail a čoskoro oceníte fascinujúcu históriu mesta.
Jazykový pobyt v USA, Boston - viac info...
 

Jazykový pobyt USA, San Francisco

Jazykový pobyt v San Franciscu, Golden Gate bridgeNajeurópskejšie mesto USA...

Vychutnajte si jazykový pobyt v USA, San Franciscu. Čakajú na Vás kvalitné jazykové kurzy angličtiny a mnoho iného. Nádherné výhľady na na každom výlete alebo exkurzii, od oslnivých vôd na pláži až po západ slnka nad Golden Bay Bridge.
Jazykový pobyt USA, San Francisco - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, San Diego

Jazykový pobyt San Diego, USA, študenti na výletePrirodzený prímorský raj...

Učte sa anglicky v USA, v San Diegu, vo fantastickej jazykovej škole v centre mesta San Diego! Toto slnečné, uvoľnené mesto má rôznorodú kultúru. Počas svojho jazykového pobytu v USA preskúmajte jedno zo svetovo najkrajších prírodných prístavov. San Diego si užíva nádherné pobrežné umiestnenie.
Jazykový pobyt v USA, San Diego - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Whittier College


Šarm malého mesta, metropolitné atrakcie

Jazykový pobyt v USA. Študujte v USA, na školskej pôde uznávanej akademickej univerzity v priateľskom a mierumilovnom Whittier. Objavte najväčších susedov Los Angeles a pripojte sa k výletom do San Diego, Las Vegas a San Francisco.


Jazykový pobyt v USA, Whittier College - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Santa Barbara


Školská pôda na brehu oceánu

Študujte na jazykovom pobyte v USA na krásnej pobrežnej školskej pôde a užívajte si celoročné slnečné počasie. Efektívne jazykové kurzy angličtiny ponúkajú cenovo efektívnu cestu na univerzitu a postup na kaliforsnké vedúce inštitúcie.

Jazykový pobyt v USA, Santa Barbara - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Washington DC

Domov prezidentov...

Jazykový pobyt vo Washingtone, ktorý je centrum histórie národa, kultúrneho a politického života. Jazykový kurz angličtiny v nádhernom meste s  impozantnými budovami, otvorenými výhľadmi a parkami plnými tienistých stromov.
Celkom určite oceníte každú exkurziu Bieleho domu – the White House, Capitol Building, Múzeum vesmíru a Smithsonian Institute.
 
Jazykový pobyt v USA, Washington DC - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Irvine Valley College

 
Študentský život v ideálnom prostredí

Študujte na jazykovom pobyte v USA po boku amerických študentov v našej dobre zariadenej škole v atraktívnom školskom prostredí. Podnebie Irvine je ideálne pre užívanie si outdoorových aktivít.
 

Jazykový pobyt v USA, Irvine Valley College - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Berkeley

Významné akademické spoločenstvo
Berkeley je preslávené akademické mesto s vibračnou študentskou komunitou. Moderná škola je blízko prestížnej UC Berkeley. Užívajte si dosiahnuteľnosť San Francisca a Wine Country. Školské zariadenie ponúka počítačovú miestnosť s bezplatnou wi-fi internetovou sieťou a knižnicu s prístupným študijným materiálom.

Jazykový pobyt v USA, Berkeley - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Portland


Mesto plné architektúry
 
Portland kombinuje dostupnosť malého mesta so zábavou veľkomesta. Naša škola je umiestnená v centre Portlandu, len niekoľko blokov od štátnej Portlandskej univerzity. Užívajte si obrovskú zmes vonkajších aktivít a kultúrnych zážitkov so školským programom.Jazykový pobyt v USA, Portland - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Highline Community College

Angličtina v Seatle Highline...
 
Zažite univerzitný život na nanovo prestavanej školskej pôde v prekrásnom umiestení. Ľahký prístup k miestnemu kultúrnemu zariadeniu a centru Seattlu. Užite si študentskú integráciu cez školské aktivity a príležitosti na návštevu univerzitných hodín a pripojte sa k študentským klubom.

Jazykový pobyt v USA, Highline Community College - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Sacramento


Život v zlatej krajine...

Hlavné mesto Californie, Sacramento sa nachádza medzi horami Sierry Nevady a údolím Napa Valley.
Klíma mesta a 2000 akrov parkov vytvára ideálne podmienky na outdorové aktivity a víkendové pikniky.


Jazykový pobyt v USA, Sacramento - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Seattle


Veľký business v kozmopo
litnom meste...

Settle je najväčším a najprosperujúcejším mestom na americkom juhozápade. Microsoft, Boeing, Amazon a Starbucks sídlia tu.
Zo slávneho Space Needle je 360 stupňový výhľad na Puget Sound, mesto Seattle, zelené lesy a snehom pokryté hory.

Jazykový pobyt v USA, Seattle - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Philadelphia


Prvé hlavné mesto USA

Philadelphia sa teší dôležitosti v americkej histórii: v pozícii hlavného mesta tu v roku 1776 bola podpísaná Deklarácia nezávislosti. Môžete navštíviť historické centrum mesta a Indipendence Historic Park so slávnym Liberty Bell.Jazykový pobyt v USA, Philadelphia - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Chicago


Srdce amerického stred
ozápadu!

Nachádza sa na pobreží michiganského jazera. Chicago je kombináciou nábrežných parkov, neporaziteľnej živej hudobnej scény a špičkovej architektúry, čím vytvára pôsobivú modernú metropolu.Jazykový pobyt v USA, Chicago - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Illinois Institute of Technology


Srdce amerického stredozápad
u!

Nachádza sa na pobreží michiganského jazera. Chicago je kombináciou nábrežných parkov, neporaziteľnej živej hudobnej scény a špičkovej architektúry, čím vytvára pôsobivú modernú metropolu.


Jazykový pobyt v USA, Illinois Institute of Technology - viac info...
 

Jazykový pobyt v USA, Northeastern University


Život na akademickej pôde v srdc
i Bostonu...

Northeastern je súkromná výskumná univerzita, ktorá sa nachádza v modernej oblasti Bostonu nazývanej Back Bay. Od založenia univerzity v roku 1898 stavia táto inštitúcia na dobrej kvalite a spoločenskom duchu.

Jazykový pobyt v USA, Northeastern University - viac info...