Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

Nezabudnuteľné prázdniny v Anglicku

Prázdninové jazykové pobyty pre mládež v Anglicku


Neskutočné prázdninové jazykové pobyty pre mládež v Anglicku. Vyber si zo širokej škály prázdninových jazykových pobytov pre mládež v Anglicku a zaži neskutočné prázdniny v Anglicku plné dobrodružstva a zábavy.Na výber sú dva typy jazykových pobytov v zahraničí pre deti a mládež:
Ponúkame Ti tieto mestá v Anglicku:
Prázdniny v Londýne, vo Worthing, v Bournemouth, v Brightone, v Oxforde, v Eastbourne, v Hastings, v Cambridge a v Torquay.

Anglicko sa rozkladá na stredných a južných dvoch tretinách ostrova Veľká Británia. Na severe hraničí so Škótskom, na západe s Walesom. Od Francúzska ho oddeľuje len 38 km široká morská úžina. Hlavným a zároveň najväčším mestom Anglicka je Londýn. Anglický jazyk, ktorým v súčasnosti hovorí viac než niekoľko sto miliónov ľudí na svete, vznikol ako jazyk Anglicka, kde i naďalej ostáva hlavným jazykom (ale nie jazykom oficiálnym).

Vyskúšajte anglickú kuchyňu a známe fish and chips, alebo ak chcete pečenú rybu s hranolkami.  Nakupujte vo veľkých obchodných centrách, prípadne vo vychýrených nákupných uličkách. Vychutnajte si atmosféru Londýna pri návšteve najznámejších pamiatok ako  Big Ben, Tower Bridge, Piccadilly Circus, Katedrála sv. Pavla, Trafalgar Square, múzeum voskových figúr a iných. 

Pozorujte západ slnka nad Temžou, odfoťte sa s legendárnymi červenými autobusmi - double-deckerami. Prechádzajte sa úzkymi uličkami, ktoré lemujú staručké budovy v centre Londýna, ktoré sa už po stáročia nezmenili. Spoznajte legendárny Sherwoodsky les, kamenný Stonehenge, svetoznáme univerzitné mestá alebo piesočnaté pláže na juhu Anglicka. Anglicko je krajinou pre náročných turistov, ktorí hľadajú poznanie. Letný jazykový tábor v Anglicku je jednoducho úžasný zážitok na celý život.

Aké mesto v Anglicku si zvoliť pre štúdium angličtiny?
  • Milovníci veľkomiest určite nepohrdnú Londýnom.
  • Pokiaľ túžite po väčšom kľude, zvoľte anglickú školu na predmestí Londýna, odkiaľ môžete vo voľnom čase podnikať výlety metrom, alebo autobusom mestskej hromadnej dopravy podľa nálady.
  • Ak dávate prednosť vyslovene malým mestám, potom vám odporúčame prímorské kúpele Brighton neďaleko Londýna.
  • Z ďalších miest odporúčame predovšetkým univerzitné mestá so špecifickou študentskou atmosférou – Oxford a Cambridge.
  • Milovníci prírodných krás môžu navštíviť malebné južné Anglicko s piesočnatými plážami a nekonečným morom. Vhodné sú mestá ako Plymouth, Eastbourne, Portsmouth alebo Bournemouth, v ktorých spolupracujeme s vynikajúcimi jazykovými školami.