Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

Štýlové prázdniny vo Francúzsku

Prázdninové jazykové pobyty pre mládež vo Francúzsku

Jazykový pobyt pre mládež FrancúzskoNezabudnuteľné prázdninové jazykové pobyty pre mládež vo Francúzsku. Vyber si zo širokej škály prázdninových jazykových pobytov pre mládež vo Francúzsku a zaži neskutočné prázdniny vo Francúzsku, kde si nájdeš mnoho kamarátov, spoznáš nové miesta a domov si odnesieš mnoho úžasných zážitkov. Spoj príjemné s užitočným a prihlás sa na prázdninový jazykový kurz vo Francúzsku.


Na výber sú dva typy jazykových pobytov vo Francúzsku pre deti a mládež:
prázdninový jazykový pobyt s dospelým doprovodom od začiatku cesty
prázdninový jazykový pobyt so zahraničným dozorom počas pobytu

Francúzsko sa nachádza v západnej Európe a patrí medzi najväčšie a hospodársky najrozvinutejšie krajiny Európy. Nachádza sa tu množstvo nádherných historických skvostov. Nájdete tu hrady, zámky, galérie, sakrálne stavby, okúzľujúcu prírodu a najväčšiu pýchu mesta Paríž - Eifellovu vežu. Okrem toho sa Francúzsko vyznačuje svetovo preslávenou kuchyňou, syrmi a rôznymi kulinárskymi lahôdkami.

Francúzština bola aj v minulosti jazykom umenia a intelektuálneho myslenia a stále je jazykom diplomacie. Odráža sa v nej temperament krajiny. Kurzy francúzštiny vám pomôžu aj vo vašom profesionálnom živote. Francúzske školy sú považované za najlepšie na svete a kladú na študentov vysoké nároky.