Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

Ice Hockey Summer Camp Canada (vek 8-17)

Jazykovo hokejový pobyt pre mládež Kanada, hráči
Hokej a angličtina dokopy.
Profesionálny letný jazykový a hokejový tábor je určený mládeži od 8 do 17 rokov, v prípade záujmu aj starším. Letný program je zameraný na podporu komunikačných zručností v anglickom jazyku a rozvoj zručností v ľadovom hokeji.


Jazykovo hokejový pobyt pre mládež Kanada, prírodaKelowna leží na brehu azúrového jazera Okanagan v údolí Okanagan Valley a patrí medzi turisticky veľmi atraktívnu lokalitu Kanady. Vďaka miernej klíme a pestovaniu viniča býva Kelowna často prirovnávaná ku slnečnej Kalifornii.


Jazykovo hokejový pobyt pre mládež Kanada, prírodaKelowna je vyhľadávaná pre svoje celoročné slnečné a suché počasie, bezpečnosť, svetoznáme víno, slnečné pláže, zimné lyžovačky, kúpele a jedinečné vínne októbrové dni. Kelowna má vlastné letisko a vynikajúce letiskové alebo autobusové spojenie s veľkomestami Kanady ako Vancouver, Calgary, Edmonton, Seattle, Victoria a Toronto.

Termíny a ceny 2017: každý týždeň v mesiacoch júl a august
Cena za 2 týždne: 2200 CAD/1583 EUR
*Ceny prepočítané podľa kurzu v novembri 2016: 1EUR – 1,39 CAD
Ceny v CAD sú nemenné.

Jazykovo hokejový pobyt pre mládež Kanada, študentiV cene je zahrnuté:
  • Youth Vacation Program – jazykový program
  • Ice Hockey skills camp – hokejové tréningy
  • Ubytovanie v rodine s plnou penziou
  • Spoločenský program
  • Transfer z/na letisko (YLW)
  • Certifikát z jazykového programu IGK
  • Certifikát z hokejového programu
Jazykovo hokejový pobyt pre mládež Kanada, príroda
V cene nie je zahrnutá
 spiatočná letenka do Kanady, poistenie, vreckové.
Jazykovo hokejový pobyt pre mládež Kanada, tréning hokeja
Tréningy
vedú profesionálni tréneri, ex NHL hráči a hráči Kelowna Rockets, ktorí sa v roku 2004 spolu s WHL stali víťazmi the Memorial Cup National Tournament v rokoch 2003, 2004, 2005 sa stali šampiónmi WHL. V rokoch 2005 a 2006 usporiadali Kelowna Rockets, Vancouver a Kamploops svetový šampionát juniorov v ľadovom hokeji.

Program
prebieha s kanadskými študentmi, takže účastníci campu majú veľa príležitostí komunikovať v angličtine a získať nové priateľstvá.

1. týždeň: Youth Vacation Program – jazykový program – upevnenie angličtiny s kanadskými lektormi
  • vyučovanie od pondelka do piatku 9:00 – 12:00, aktivity 12:45 – 15:00
2. týždeň: Ice Hockey Camp - tréningy ľadového hokeja - rozvoj hokejových zručností, v tomto týždni neprebieha vyučovanie
  • tréning od pondelka do piatku 8:00 – 15:00 alebo 9:00 – 16:00
Jazykovo hokejový pobyt pre mládež Kanada, študentiJazykový program zabezpečuje IGK - International Gateway Kelowna - škola plná života. Veľmi priateľská škola s individuálnym prístupom ku klientom. Medzinárodná atmosféra - študenti z Európy a Ázie, jedinečný mix kultúr a profesionálni lektori vo vás zanechajú nezabudnuteľné spomienky a vyšší stupeň angličtiny.

Jazykovo hokejový pobyt pre mládež Kanada, vyučovanie angličtinyŠkola má veľmi individuálny prístup ku všetkým jej klientom. Je lokalizovaná v centre mesta, odkiaľ je výborný prístup ku obchodom, reštauráciám, autobusovým zastávkam a rôznym iným atrakciám. Škola má vynikajúce referencie a je členom niekoľkých organizácií (TOTA, DKA, KKSCA a CFIB). Mottom školy je:
„Angličtina pre život.“

Jazykovo hokejový pobyt pre mládež Kanada, KelownaUbytovanie je zabezpečené v overenej, starostlivo vyberanej hosťovskej rodine. Je to ideálny spôsob ako sa zdokonaliť v cudzom jazyku a získať životné skúsenosti. Študenti sú ubytovaní v samostatných izbách so zdieľanou kúpeľňou. V cene je zahrnutá plná penzia, jedno teplé jedlo denne.


Doprava
je letecká. Po prílete do Kelowny je presun mikrobusom do rodín. Bližšie informácie o doprave Vám radi poskytneme.

Jazykovo hokejový pobyt pre mládež Kanada, logoDozor
Je veľmi dôležité, aby rodičia vedeli, kto sa o ich ratolesti v čase ich neprítomnosti postará. Takže uvádzame postup starostlivosti o účastníka Ice Hockey Summer Camp Kanada. Počas jazykového programu dozor nad účastníkom preberá jazyková škola a rodiny, v ktorých sú účastníci campu ubytovaní. Počas hokejového programu sú to tréneri a hráči, ktorí s účastníkmi trénujú a postarajú sa o nich. 

Prečítajte si referencie našich klientov.