Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

Slnečné prázdniny na Malte

Prázdninové jazykové pobyty pre mládež na Malte

Jazykový pobyt pre mládež Malta, zábava
Slnečné prázdninové jazykové pobyty pre mládež na Malte. Zaži nezabudnuteľné prázdniny na ostrove Malta plné slnka, dobrodružstva a úžasných zážitkov.

Spoj príjemné s užitočným a prihlás sa na prázdninový jazykový kurz na Malte.


Vyber si z 2 typov jazykových pobytov pre deti a mládež:
Ponúkame Ti tieto miesta na Malte: Sliema, St. Paul´s Bay, St. Julians a na požiadanie aj vo Valette a na Gozo

Informácie pre rodičov

Maltské súostrovie, ktoré sa skladá z ostrovov Malta, Gozo a Comino, leží v srdci Stredozemného mora a je vzdialené približne 100 km južne od Sicílie a 230 km od severného pobrežia Afriky.
 
Máš chuť popri štúdiu angličtiny relaxovať, zabávať sa, športovať alebo pozerať pamiatky? Ak sa Ti páči aspoň jedna aktivita, Malta je tá pravá destinácia pre Tvoj jazykový pobyt. Zatiaľ, čo si budeš vylepšovať svoje schopnosti v anglickom jazyku, budeš mať k dispozícii celý rad aktivít na voľný čas.
 
Jazykový pobyt pre mládež Malta, na výleteOstrovy Malta a Gozo majú životný štýl, typický pre región, ktorý poskytuje dokonalú rovnováhu medzi prácou a relaxáciu, a preto si budete môcť nájsť veľa rôznych miest, ktoré vám umožnia uvoľniť všetok stres.

Popri jazykovom kurze angličtiny môžete relaxovať a opaľovať sa na jednej zo zlatých piesočnatých pláží, tráviť čas s priateľmi pri obede či večeri alebo sami jednoducho zostať so svojimi myšlienkami pri sledovaní západu slnka.

Jazykový pobyt pre mládež Malta, študentiObohať si svoj kurz angličtiny návštevou kultúrnych pamiatok na Malte. Malta je naozaj iná a keď už nič iné, je to fascinujúca cesta dejinami.

Príďte aj vy zažiť čaro, vďaka Malte - klenotu Stredomoria. S viac ako 7000 rokov histórie, vám Malta otvorí okno do minulosti. Feničania, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi a Briti všetci prišli na chvíľu.

Kontaktujte nás pre viac informácií.