Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

Zábavné prázdniny v Rakúsku

Prázdninové jazykové pobyty pre mládež v Rakúsku

Jazykový pobyt pre mládež Rakúsko, študentiNezabudnuteľné prázdninové jazykové pobyty pre mládež v Rakúsku. Zaži úžasné prázdniny v Rakúsku plné dobrodružstva a zábavy. Spoj príjemné s užitočným a prihlás sa na prázdninový jazykový kurz v Rakúsku.

Vychutnaj si svoj prázdninový jazykový pobyt v Rakúsku za perfektné ceny.


Prekrásna príroda, hornaté územie, jazerá s priezračnou vodou, viedenský valčík, Wiener Schnitzel – viedenský rezeň, najstaršia zoologická záhrada na svete, palác Schonbrunn, vianočné trhy – toto všetko vyvoláva spojitosti s Rakúskom. Umelci Haydn, Strauss, Mozart, psychológ S. Freud – len niekoľko známych mien spätých s Rakúskom.

Prečo by sme sa mali učiť nemecký jazyk?
Nemecky hovorí viac ako 120 miliónov ľudí v 8 krajinách Európy. Je jedným z najvýznamnejších kultúrnych jazykov. Veď nemecký jazyk bol materinským jazykom Goetheho, Mozarta a Einsteina. Vo Viedni sa používa správna, čistá a štandardná nemčina.
 
Jazykový pobyt pre mládež Rakúsko, študentiVychutnaj si prehliadku Viedne – hlavného mesta Rakúska. Viedeň je svetovou metropolou kultúry, hudby a romantiky. Viedeň poskytuje rozmanité kultúrne aktivity a vytvára tak ideálne a bezpečné prostredie pre vyučovanie nemeckého jazyka.

Aj keď je Viedeň hlavne známa svojou históriou, turistov sa snaží zaujať aj mnohými novodobými atrakciami. Medzi ne patrí napr. oblasť Práter, kde sa nachádza jeden z najväčších zábavných parkov v Európe.
 
Rakúsko je najmä pre západné Slovensko jednoducho dostupná a veľmi atraktívna krajina nielen na lyžovačky do Álp, cykloturistiku, welness pobyty, ale aj na jazykové pobyty v zahraničí s cieľom zdokonaliť sa v nemeckom jazyku.