Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

Romantické prázdniny v Španielsku

Prázdninové jazykové pobyty pre mládež v Španielsku

Jazykový pobyt pre mládež Španielsko
Okúzľujúce prázdninové jazykové pobyty pre mládež v Španielsku. Vyber si zo širokej škály prázdninových jazykových pobytov pre mládež v Španielsku a zaži neskutočné prázdniny v Španielsku plné mora, slnka, nových kamarátov, zábavy a úžasných zážitkov. Spoj príjemné s užitočným a prihlás sa na prázdninový jazykový kurz v Španielsku. 


Na výber sú dva typy jazykových pobytov v Španielsku pre deti a mládež:
prázdninový jazykový pobyt s dospelým doprovodom od začiatku cesty
prázdninový jazykový pobyt so zahraničným dozorom počas pobytu

Španielsko je krajina v juhozápadnej Európe na Pyrenejskom polostrove. Jeho pevnina hraničí na juhu so Stredozemným morom (s výnimkou malej podzemnej hranice s Gibraltárom), na severe s Francúzskom, Andorrou, na severozápade s Biskajským zálivom a na západe s Atlantickým oceánom a Portugalskom.
 
Španielsko patrí medzi turistické klenoty. Množstvo krásnych pláží a historicky zaujímavých miest k tomu určite napomáhajú. Spoznaj popri svojom jazykovom kurze kultúru a jedinečný spôsob života Španielov.
 
Jazykový pobyt pre mládež ŠpanielskoPrázdninový jazykový pobyt je spojený s množstvom nezabudnuteľných zážitkov. Zaspievajte si pieseň o Cidovi, spoznajte okúzľujúce umenie tanca na choduľoch, zatancujte si vášnivé flamenco.

Poseďte si s novými kamarátmi a ochutnajte najrôznejšie Topas – malé kúsky rôzneho jedla, alebo si vychutnávajte úžasné pláže s jedinečnými promenádami a zároveň si zlepšujte svoje jazykové schopnosti španielčiny.