Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

Jazykové pobyty v zahraničí pre rodiny s deťmi

Všeobecné informácie o jazykových pobytoch v zahraničí pre rodiny s deťmi

Prečo jazykový pobyt s rodinou?
Jazykový pobyt v zahraničí je úžasná životná skúsenosť. Je to investícia do vzdelania, ktorá sa Vám v živote určite vráti niekoľkonásobne. Ďaleko od svojich pracovných povinností sa môžete naplno venovať štúdiu cudzieho jazyka, nielen v škole, ale aj v každodenných situácií a popri spoločných aktivitách, ktoré Vám jazyková škola ponúka.

Navyše máte jedinečnú príležitosť oddýchnuť si, zabaviť sa, spoznať nových ľudí a získať kontakty z celého sveta, okúsiť kultúru a zvyky iných krajín. A to všetko spolu s Vašou rodinou a Vašimi deťmi.

Ako to celé prebieha?
Kým Vy študujete na jazykovom kurze pre dospelých, Vaše dieťa sa zúčastňuje jazykového kurzu, na ktorom si upevňuje svoje komunikačné zručnosti v jazyku, slovnú zásobu, gramatiku. Popoludnie môžete tráviť spolu ako rodina alebo sa môžete zúčastňovať aktivít, ktoré pre Vás organizuje škola.

Medzinárodné prostredie a výučba cudzieho jazyka.
Študenti z celého sveta, kvalifikovaní lektori a medzinárodné prostredie poskytujú ideálne podmienky pre výučbu cudzieho jazyka a získavanie celoživotných skúsenosti. Všetci dobré vieme, že dôkladná znalosť cudzieho jazyka a medzinárodná skúsenosť sú pre ďalšie štúdium a následné pracovné zaradenie, či kariérny postup veľmi dôležité. Jazykové kurzy sú vedené tak, aby spĺňali všetky dnes očakávané kritériá klientov. Moderné a interaktívne metódy sú samozrejmosťou ako v jazykových kurzoch pre dospelých tak aj pre deti a mládež.

Jazykové kurzy pre deti a mládež.
Výučba začína prvým dňom v jazykovej škole vstupnými testami, na základe ktorých sú študenti rozdelení do skupín podľa úrovne znalosti jazyka. V priebehu pobytu pri zlepšení je možné operatívne preloženie študenta do vyššej skupiny, alebo naopak do slabšej, ak je to nutné.


Výučba je vedená kvalifikovanými učiteľmi, ktorí majú skúsenosti vytvoriť v triede príjemnú atmosféru, nadchnúť študentov a tým odstrániť pocit, že sú v škole i počas prázdnin. Bežná je 20 hodinová výučba cudzieho jazyka týždenne, ale je možný aj intenzívnejší kurz.

Pre mladšie deti – začiatočníkov - kurz prebieha veľmi zaujímavou formou – viac menej formou hry. Niektoré školy ponúkajú pre deti mladšie ako 6 rokov individuálny program.

Typy ubytovania pre jazykové pobyty s rodinou.
Zabezpečíme pre Vás ubytovanie v hosťovských rodinách, komfortných apartmánoch alebo v hoteloch podľa Vašich požiadaviek, prípadne si ubytovanie môžete zabezpečiť sami. Ubytovanie nie je podmienkou pre jazykový kurz.

Ubytovanie v rodine.
Ubytovanie v rodine je ideálny spôsob ako maximalizovať svoje vzdelávacie skúsenosti, spoznať životný štýl a kultúru cudzej krajiny. Výber rodín je starostlivý, pretože je dôležité, aby sa študenti v zahraničí cítili dobre a spokojne. Hosťovská rodina tiež poskytuje základnú starostlivosť a podporu študentovi počas jeho pobytu v zahraničí. Rodina prijíma študenta ako člena rodiny.

Ubytovanie v zdieľaných apartmánoch

Zdieľané apartmány s vlastným stravovaním je najlepšia voľba pre nákladovo efektívne, nezávislé ubytovanie. Máte súkromie a možnosť uvariť si vlastné jedlo.

Ubytovanie v hoteli.
Ubytovanie v hoteli poskytuje väčší komfort, je však finančne náročnejší a s možnosťou stravovania sa v reštaurácii.

Voľný čas.
Vo svojom voľnom čase sa určite nebudete nudiť. Je len na Vás, či ho využijete na relax, zábavu, prípadne sa zapojíte do mimoškolských aktivít, výletov a exkurzií, ktoré ponúka každá jazyková škola v zahraničí. Na výber máte rôzne športové či kultúrne aktivity. Svoj voľný čas samozrejme môžete tráviť aj nezáväzne od jazykovej školy, len tak so svojou rodinkou.

Doprava.
Poskytujeme komplexné služby vrátane zabezpečenia dopravy a transferu v krajine Vášho jazykového pobytu. Zabezpečíme pre Vás podľa želania leteckú, autobusovú alebo vlakovú dopravu, pričom sa snažíme vybrať vždy cenovo najvýhodnejší, ale aj najpohodlnejší spôsob dopravy. Navrhneme Vám niekoľko alternatív dopravy a Vy sa môžete rozhodnúť, ktorá je pre Vás najprijateľnejšia. Ceny leteniek sledujeme, aby sme pre Vás zabezpečili cenovo dostupnú letenku. Na Vaše želanie pre Vás zabezpečíme transfer, ktorý Vás a Vašu rodinu po prílete na letisko odvezie na miesto ubytovania a po ukončení pobytu z miesta ubytovania späť na letisko.

Poistenie.
Pri poistení jazykových pobytov do zahraničia naša spoločnosť dlhodobo spolupracuje s poisťovňou UNION. Bližšie informácie Vám poskytneme na požiadanie.

Víza.
Radi Vám pomôžeme pri vybavovaní víz do zahraničia a kompletizácií dokumentov pre ich vybavenie.

Medzinárodná Jazyková Agentúra je stále s Vami!

  • Na základe Vašich požiadaviek a predstáv o jazykovom pobyte Vám radi poskytneme poradenstvo a komplexné informácie pre výber vhodného jazykového kurzu pre Vás a Vašu rodinu.
  • Radi pre Vás pripravíme cenové ponuky na jazykový pobyt v zahraničí a detailnú kalkuláciu nákladov.
  • Podľa Vašich požiadaviek Vám vybavíme ubytovanie pre Váš jazykový pobyt.
  • Po konzultácii s Vami Vám zabezpečíme dopravu do miesta jazykového pobytu, ako aj transfer z/na letisko.
  • Vybavíme Vám komplexné poistenie v poisťovni Union.
  • Radi Vám pomôžeme pri vybavovaní víz, potrebných pre jazykový pobyt do niektorých krajín.
  • Pred tým ako vycestujete na jazykový kurz do zahraničia pre Vás pripravíme „Informačný balíček“, v ktorom budete mať všetky dôležité informácie o škole, doprave, ubytovaní, dôležité kontaktné telefónne čísla a pod.

Želáme Vám krásny jazykový pobyt v zahraničí v spoločnosti Vašich najbližších!

Tešíme sa s Vami, tím MJA.

Nenašli ste informácie ktoré ste hľadali?
 Kontaktujte nás!
Rodinné programy sú k dispozícii do krajín celého sveta, prosím kontaktujte nás pre Vašu konkrétnu požiadavku.

Populárne destinácie: Malta