Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

Jazykové školy v zahraničí

Jazyková škola Alpadia Language Schools

Jazyková škola Alpadia Language Schools ponúka top štúdium v zahraničí efektívnymi metódami už 20 rokov. Bohaté skúsenosti, moderné triedy, dynamická a interaktívna výučba jednoznačne vedú k progresu študentov v oblasti jazykového vzdelávania. Škola ponúka jazykové kurzy nemčiny a francúzštiny pre dospelých ako aj pre teenagerov v niekoľkých top destináciách sveta.

Jazyková škola Alpadia Language Schools - viac info...
 

Jazyková škola Verbum Novum


jazykové pobyty v Nemecku
Jazykové školy Verbum Novum sa nachádzajú v atraktívnych univerzitných mestách, ktoré sú príležitosťou zažiť multikultúrny život plný nielen štúdia, ale aj bohatého kultúrneho vyžitia. „Verbum novum“ v latinčine znamená „ nové slovo“. Tento výraz reprezentuje aj aktivity jazykovej školy Verbum Novum, kde máte na výber jazykové kurzy pre deti, dospelých i celé rodiny. Atraktívnou je tiež skúsenosť bývania a absolvovania výučby priamo u svojho učiteľa.
Jazyková škola Verbum Novum - viac info...
 

Jazyková škola did deutch-institut

Jazykový pobyt v Nemecku - spokojkní študenti „Deutch in Deutschland“
Jazyková škola did deutch-institut pôsobí už od roku 1970. Škola ponúka študentom skúsenosť študovať nemecký jazyk a spoznať nemeckú kultúru na vlastnej koži. Jazykové kurzy nemčiny na školách did deutch-institut absolvovalo už tisíce študentov. Školy did deutch-institut 
sa nachádzajú v najatraktívnejších nemeckých veľkomestách.
Jazyková škola did deutch-institut - viac info...
 

Jazyková škola Clubclass

Filozofiou jazykovej školy Clubclass je poskytnúť klientom kvalitnú výučbu angličtiny v príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Kvalifikovaný a priateľský personál jazykových škôl na Malte a v Londýne je vždy pripravený dať študentom z celého sveta maximum v oblasti jazykového vzdelávania a spríjemniť tak jazykový pobyt v spoločnosti podobne zmýšľajúcich ľudí.

Jazyková škola Clubclass - viac info...
 

Jazyková škola Gateway school of english

Jazykový pobyt Malta - jazyková škola Gatway School 1
Jazyková škola Gateway School of English (GSE) bola založená v roku 2002 a je jednou z najlepších jazykových škôl na Malte. Nachádza sa v pokojnejšej a bezpečnej oblasti, vhodnej pre výučbu anglického jazyka. Populárny turistický rezort Spinola Bay v St Julian’s je len 12 minút pešo od školy alebo 3 minúty cestou autobusom.
Jazyková škola Gateway school of english - viac info...
 

Jazyková škola OHLA

Jazykový pobyt USA, jazyková škola OHLA 1Jazyková organizácia Open Hearts Language Academy (ďalej len OHLA) – ponúka jazykové kurzy angličtiny študentom z celého sveta. Je jednou z najpopulárnejších anglických jazykových organizácii v USA. OHLA pôsobí v Miami, New Yorku, Los Angeles a Orlande. OHLA ponúka najvyššie štandardy výučby, sociálnej starostlivosti a spoločenských aktivít.
Jazyková škola OHLA - viac info...
 

Jazyková škola English In Cyprus

Jazyková škola English In Cyprus 1
Jazyková škola English In Cyprus poskytuje študentom kvalitné výukové prostredie, kvalitné kurzy anglického jazyka a podporu. Jazyková škola bola založená v roku 2006 v meste Limassol. Ročne prídu do školy študenti až z 20-tich rôznych krajín.
Jazyková škola English In Cyprus - viac info...
 

Jazyková škola Derzhavin Institute

Jazykový pobyt Rusko, jazyková škola Derzhavin Institute1Jazyková škola Derzhavin Institute ponúka kurzy ruského jazyka pre medzinárodných študentov v meste St. Peterburg. Derzhavin Institute bola založená v roku 2003. Škola sa nachádza v zrekonštruovanej historickej budove, ktorá v 18. storočí bývavala kultúrnym a literárnym centrom Sankt Peterburgu. Škola je vzdialená asi 30 minút pešo od samotného centra mesta s pamätihodnosťami, kaviarňami, reštauráciami a módnymi butikmi.
Jazyková škola Derzhavin Institute - viac info...
 

Jazyková škola Liden & Denz

Jazykový pobyt v Rusku, jazyková škola Liden&Denz 1
Jazyková škola Liden & Denz ponúka kurzy ruštiny v prekrásnych mestách v Moskve, St. Peterburgu a v Rige. Jazyková organizácia Liden & Denz bola založená v roku 1992 a je jednou z najstarších súkromných jazykových škôl s výučbou ruského jazyka. Všetky 3 školy sa nachádzajú v historyckých centrách miest.
Jazyková škola Liden & Denz - viac info...
 

Jazyková škola Chamber College Malta

Jazykový pobyt Malta - Gzira, jazyková škola Chamber College 1
Jazyková škola Chamber College sa nachádza na Malte v prímorskom mestečku Gzira len 10 minút pešo od Sliemy. Jazyková škola sa nachádza blízko miestnej univerzity. Oproti jazykovej škole sa nachádza veľké športové centrum. Škola ponúka študentom kvalitné kurzy angličtiny v priateľskom prostredí.

Jazyková škola Chamber College Malta - viac info...
 

Jazyková škola TEG

Jazykový pobyt v UK, jazyková škola TEG 1Prvá jazyková škola TEG - Tompkins Educational Group bola založená v roku 2007 v meste Portsmouth. Vďaka spokojnosti študentov sa skupina škôl TEG rozrástla o ďalšie jazykové školy v mestách Southampton, Bristol a Winchester. TEG je jedným z najväčších reťazcov jazykových škôl vo Veľkej Británii.
Jazyková škola TEG - viac info...
 

Jazyková škola Easy School of Languages

Jazykový pobyt na Malte, jazyková škola Easy 1
Jazyková škola Easy - Easy School of Languages pomáha študentom dosiahnuť ciele v učení sa anglického jazyka. Nachádza sa vo Vallette, hlavnom meste Malty. Lektori majú špecifický prístup k študentom. Študenti sa učia angličtinu jednoduchým a účinným spôsobom.
Jazyková škola Easy School of Languages - viac info...
 

Jazyková škola am Language Studio

Jazykový pobyt na Malte, jazyková škola am 1Jazyková škola am - am Language Studio je jedna z prvých anglických jazykových škôl na Malte. Škola am má bohatú históriu a ponúka kvalitné jazykové kurzy angličtiny. Bola založená v roku 1987 a je zakladajúcim členom Feltom - združenie pre kvalitné anglické jazykové školy na Malte. Nachádza sa v centre jedného z najrušnejších maltských rezortov v Slieme, len 10 minút pešo od pláže.
Jazyková škola am Language Studio - viac info...
 

Jazyková škola LSI

Jazykové pobyty v zahraničí, jazyková škola LSI 1Jazyková škola LSI - Language Studies International je celosvetová organizácia jazykových škôl. Už viac ako 50 rokov sa ľudia z celého sveta vzdelávajú v cudzích jazykoch s LSI. Študenti spoznávajú nové krajiny, cudzie kultúry, nadväzujú nové priateľstvá, získavajú kontakty z celého sveta a učia sa 1 z 5 cudzích jazykov: angličtinu, španielčinu, francúzštinu, taliančinu alebo nemčinu.
Jazyková škola LSI - viac info...
 

Jazyková škola BLS English

Jazykové pobyty v zahraničí, jazyková škola BLS1
Jazyková škola BLS English – Bury Language School English bola založená v roku 1995. BLS English je situovaná na južnom pobreží Anglicka, v historickom tradičnom mestečku Bury St Edmunds. Nachádza sa priamo v centre mestečka, len pár sekúnd od nákupného centra, kaviarní a reštaurácií.
Jazyková škola BLS English - viac info...
 

Jazyková škola English 2000

Jazykové pobyty v zahraničí v UK-Bournemouth, jazyková škola English2000
Jazyková škola English 2000 sa nachádza na južnom pobreží Anglicka v meste Bournemouth. Pre školu je príznačný priateľský a ochotný personál. Okrem základných jazykových kurzov angličtiny škola ponúka aj prípravu na skúšky Cambridge.
Jazyková škola English 2000 - viac info...
 

Jazyková škola United World

Jazykové pobyty v zahraničí v UK, Bournemouth, škola United World1
Jazyková škola United World bola založená v roku 1998. Nachádza sa v centre mesta Bournemouth na južnom pobreží Anglicka. Popularita jazykovej školy United World spočíva v túžbe počúvať študentov a ponúkať im flexibilné kurzy. Jazyková škola ponúka kurzy angličtiny za prijateľnú cenu, avšak nerobí kompromisy v kvalite ponúkaných služieb. 
Jazyková škola United World - viac info...
 

Jazyková škola OHC

Jazykove pobyty v zahranici - jazykova skola OHC 1
Jazyková škola OHC – Oxford House College bola založená v roku 1974. Je jednou z najpopulárnejších jazykových škôl pre výučbu anglického jazyka. OHC pôsobí na 3 kontinentoch a ponúka výučbu angličtiny v 15 atraktívnych mestách. OHC ponúka vynikajúcu hodnotu s najvyššími štandardmi výučby, sociálnej starostlivosti a spoločenských aktivít. 
Jazyková škola OHC - viac info...
 

Jazyková škola BWS Germanlingua

Jazykové pobyty v zahraničí-jazyková škola BWS - 1V roku 1984 škola zahájila výučbu nemčiny ako cudzieho jazyka. Odvtedy tisíce študentov absolvovalo v tejto škole jazykové kurzy nemčiny, niektorí sa vrátili aj na druhýkrát dokonca i tretíkrát. Školy BWS sa nachádzajú v najatraktívnejších nemeckých veľkomestách a to v Berlíne, Mníchove a v Kolíne.
Jazyková škola BWS Germanlingua - viac info...
 

Jazyková škola CES

Jazykové pobyty v zahraničí, jazyková škola CESJazyková organizácia Centre of English Studies bola založená v roku 1979. CES má viac ako 30 rokov skúsenosti s výučbou anglického jazyka pre študentov z celého sveta. Je jedna z najuznávanejších anglických jazykových škôl v Európe. CES má medzinárodnú vynikajúcu povesť pre starostlivosť o každého študenta.
Jazyková škola CES - viac info...
 

Jazyková škola EC

Jazykové pobyty v zahraničí, jazyková škola ECPrvá jazyková škola ENGLISH LANGUAGE CENTRES - EC bola založená na Malte v roku 1991 a rýchlo sa stala jednou z popredných anglických jazykových škôl v krajine. Dnes organizácia pôsobí v 5 krajinách na 3 kontinentoch, vo svetových najúžasnejších anglicky hovoriacich destináciách. EC pomáha viac ako 40 000 študentom ročne realizovať svoje sny o hovoriť anglicky.
Jazyková škola EC - viac info...
 

Jazyková škola IGK

Jazykové pobyty v zahraničí - jazyková škola IGK 1International Gateway Kelowna je jazyková škola rodinného typu. Nachádza sa v mestečku Kelowna. Kelowna sa nachádza v malebnom údolí Okanagan. Patrí medzi top destináciu pre medzinárodných turistov. Jazyková škola ponúka celoročné jazykové programy pre dospelých. Pre deti a mládež škola organizuje prázdninové tábory v lete aj v zime.
Jazyková škola IGK - viac info...
 

Jazyková škola KAPLAN International English

Jazyková škola Kaplan International English je medzinárodne uznávaná vzdelávacia organizácia zoskupujúca viac ako 45 jazykových škôl po celom svete. Kaplan International je popredným poskytovateľom jazykových kurzov angličtiny a ďalších študijných programov v zahraničí. S Kaplan International nejde len o výučbu, ide o životnú skúsenosť.
Jazyková škola KAPLAN International English - viac info...
 

Jazyková škola LAL

Jazykové pobyty v zahraničí, Jazyková škola LALLAL language centres je organizácia s dlhoročnými skúsenosťami v uspokojovaní jazykových potrieb študentov po celom svete. Všetky školy LaL sú akreditované národnými organizáciami, ktoré potvrdzujú ich kvalitu služieb. LAL ponúka výber zaujímavých destinácií po celom svete.
Jazyková škola LAL - viac info...
 

Jazyková škola Sprachcaffe

Jazykové pobyty v zahraničí, jazyková škola SprachcaffeSprachcaffe je celosvetová organizácia jazykových škôl. Už viac ako 30 rokov ľudia z celého sveta s vášňou pre jazyky cestujú so Sprachcaffe. Študenti spoznávajú exotiku, nové krajiny, cudzie kultúry, nadväzujú nové priateľstvá, získavajú kontakty z celého sveta a učia sa 1 zo 7 zaujímavých jazykov: angličtina, španielčina, francúzština, taliančina, nemčina, čínsky alebo arabský jazyk.
Jazyková škola Sprachcaffe - viac info...
 

Jazyková škola St. Giles International

Jazykové pobyty v zahraničí, Jazyková škola St. Giles InternationalJazyková organizácia St. Giles International bola založená v roku 1955 Paulom Lindsay a jeho manželkou Dianou. Organizácia St. Giles sa počas svojej 60-ročnej existencie rozrástla na viaceré centrá a vybudovala si prestížne meno, ktoré je zárukou kvality jazykových škôl.
Jazyková škola St. Giles International - viac info...