Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

Jazykové kurzy v zahraničí pre deti a mládež

Prázdniny na Malte

Prázdninový jazykový pobyt pre deti a mládež Malta, voľný časDopraj si exotické prázdniny na Malte, na ktoré nezabudneš!

Jedinečné prázdninové jazykové kurzy na Malte. Vyber si z bohatej ponuky prázdninových jazykových pobytov. Jazykové kurzy angličtiny na Malte s pestrým programom a super atmosférou na atraktívnej Malte.
Viac info...

 

Prázdniny v Anglicku

Prázdninový jazykový pobyt pre deti a mládež Anglicko, exkurziaVyber si z ponuky prázdninových programov vo Veľkej Británii.

Prázdninové jazykové pobyty v kozmopolitnej Veľkej Británii je program, ktorý priťahuje mladých z celého sveta. Tradičné Anglicko ponúka pestrú paletu zážitkov, rovnako ako kvalitné jazykové kurzy angličtiny na vybraných jazykových školách.
Viac info...
 

Prázdniny v Španielsku

Prázdninový jazykový pobyt pre deti a mládež Španielsko, spoločné aktivityUži si leto v romantickom Španielsku.

 
Jazykové pobyty v Španielsku pre Vás! Objavujte to najlepšie zo španielskej kultúry a najkrajšie mestá stredozemného pobrežia. Po štúdiu španielčiny si vychutnajte atmosféru topásových barov a fascinujúcu kultúra nádherného Španielska.
Viac info...

 

Prázdniny v USA

Prázdninový jazykový pobyt pre deti a mládež USA, exkurziaVychutnaj si veľkolepé prázdniny v USA!

Aj Ty sa pripoj k ostatným nezávislým mladým ľuďom v rámci jedinečného jazykového pobytu v USA. Zdokonaľ sa v angličtine a vytvor si nové priateľstvá počas prázdninového jazykového pobytu.
Viac info...