Novinky e-mailom

 
 
Bookmark and Share
 
 
 

Školský rok v zahraničí Veľká Británia

Stredoškolské štúdium na Boston College, Lincolnshire, UK

Rok na strednej škole v UK, Boston College, študentiStredoškolské štúdum vo Veľkej Británii na prestížnej škole v zahraničí za výbornú cenu, nezabudnuteľné zážitky, celoživotné skúsenosti. Stredná škola Boston College ponúka 30 ročné skúsenosti, vysokokvalitné vzdelanie a priaznivú cenu. Škola získala v roku 2011 akreditáciu OFSTED za vysokokvalitnú starostlivosť študentov mladších ako 18 rokov.
Stredoškolské štúdium na Boston College, Lincolnshire, UK - viac info...
 

Stredoškolské štúdium na štátnej škole, Gloucestershire, UK

Stredná škola patrí medzi najväčšie vo Veľkej Británii. Poskytuje  bezpečné a príjemné prostredie pre štúdium. Zahraniční študenti študujú spoločne s britskými študentmi. Študenti A-Level dosahujú vynikajúce akademické výsledky až 99% úspešnosť pri skúškach.

Stredoškolské štúdium na štátnej škole, Gloucestershire, UK - viac info...
 

Stredoškolské štúdium na Regional College, Cambridge, UK

Štúdium na strednej škole vo Veľkej Británii v Cambridge, ktorá dosahuje nadpriemerné akademické výsledky je vynikajúcou voľbou. Školský rok v zahraničí na škole, ktorá každoročne víta takmer  2000 zahraničných študentov. Plne vybavené učebne, najmodernejšie technológie na strednej škole v Cambridge.
Stredoškolské štúdium na Regional College, Cambridge, UK - viac info...
 

Stredoškolské štúdium na štátnej škole, Hampshire, UK

Stredná škola v Hampshire vo Veľkej Británii sa nachádza v národnom parku Hampshire. Stredná škola má 96 % úspešnosť v anglickej maturite A – Level a je ocenená britskou vládou za vynikajúce výsledky a efektivitu vo výučbe. Stredoškolské štúdium v Hampshire ponúka tiché, priateľské prostredie pre vzdelávanie a možnosť zažiť typický britský život.  

Stredoškolské štúdium na štátnej škole, Hampshire, UK - viac info...